“Viru viru košę”

 

Muzikinis – meninis ugdymas mažiesiems.         
Šokis, dainavimas, muzikiniai žaidimai.                      Kiekvienas trokštame savo vaikui sudaryti kuo palankesnes sąlygas sveikai augti ir vystytis. O, ar, kada pagalvojote, kad pats tinkamiausias  laikas, tuo užsiimti yra dar prieš pastojant? Ne veltui siekdami verkiantį kūdikį nuraminti, jį nesąmoningai sūpuojame ar niūniuojame. O ar susimąstėme kodėl? Jau gana seniai tyrinėjama  muzikos ugdymo sritis ir jos poveikis kūdikiams bei vaikams, davė puikių rezultatų. Mokslininkų įrodyta, kad  muzikinis ugdymas turi nepaprastą poveikį fiziniam ir psichiniam vaiko vystymuisi. 
Nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio veiklą pradeda Alytaus folkloro mokyklėlė “Virė virė košę”.
Kviečiame šeimas, auginančias vaikučius nuo 0,5 iki 3 metukų, dalyvauti folkloro mokyklėlės veikloje. Kartu su tėveliais mažieji mokysis jų amžiui tinkamo folkloro – žais, dainuos, šoks, mokysis bendrauti. Mamytės gi, išmoks lopšinių, žaidinimų, jodinimų, mylavimų ir panašiai.

Pamokėlės vyksta trečiadieniais 10.30.
Mokyklėlės dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome negaišti ir registruotis tel. nr. 8 623 35052.  Folkloro mokyklėlės mokytoja Gita Jakučionienė