„English & fun“

 
English is fun                                    Tai linksmos ir įdomios, pilnos teigiamų emocijų anglų kalbos pamokėlės mažiesiems, norintiems įdomiai ir žaismingai mokytis anglų kalbos. Kad mokytis būtų įdomu ir linksma, visi užsiėmimai vyksta žaidimo forma: dainuojant daineles, kartojant rimuotes, skaičiuotes, žiūrint video medžiagą, atliekant kūrybines užduotėles, naudojant žaislus ir paveikslėlius. Vaikai mokosi atlikdami įvairialypes užduotis, bendraudami vieni su kitais jaukioje, saugioje, ir siekti žinių skatinančioje aplinkoje.
Užsienio kalbos mokymas(is) ankstyvame amžiuje plėtoja ir skatina vaikučio intelektinį vystymąsi, padeda atskleisti kalbinius, muzikinius, matematinius, loginius, kinetinius ir komunikacinius mažylio sugebėijimus.
Pamokėlių metu aktyvaus kalbėjimo žaidimų forma išmoksime kalbėti ir suprasti pačius reikalingiausius kiekvienam žmogui mūsų aplinkoje naudojamus žodžius ir posakius:
  • pasisveikinti, atsisveikinti, pasakyti savo vardą, amžių;
  • pakalbėti apie savo šeimą, draugus, namus, orą, maistą, drabužius, žaisliukus, gyvūnus, spalvas, skaičius ir t.t.
  • mes išmoksime daug dainelių,žaidžiame žurnalistus ir kita.
Grupės renkamos (5-6 metų; 6-7 metų). Užsiėmimai vyksta Alytaus miesto darželiuose. Teiraukitės apie galImybę Jūsų darželyje.
Informacija telefonu 8 699 87870.