Akcija “Vežimėlių su vaikais rekordas”

 
Vežimėlių su vaikais rekordas Alytuje 2014
 Alytaus miesto gimtadienio šventės metu, birželio 14-ąją,  Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“ antrąkart sukvietė alytiškių šeimas su vaikučiais vežimėliuose į akciją. Pastaraisiais metais vis senstančioje ir tuštėjančioje Dzūkijos sostinėje šia akcija siekiama parodyti dėmesį jaunoms šeimoms, suburti visus į Alytaus „miesto širdį“. Juolab, kad šventės metu miesto sode vyksta daug renginių mažiesiems alytiškiams. Debesys, dengiantys Alytaus miesto dangų, ir dažnai aplankantis lietutis tikriausiai išgąsdino planuojančius atvykti į šią akciją. Šiemet antrasis simbolinis rekordas pasiekė skaičių 15 ir buvo kiek mažesnis nei 2013 metais, tačiau neabejojama, kad ši akcija taps tradicine ir kasmet skaičius didės.
Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ vadovė Rimantė Adomaitienė nuoširdžiausiai dėkoja alytiškių šeimoms, nepatingėjusioms atvykti į šią akciją, ir linki išlikti aktyviais bei mylinčiais savo miestą  gyventojais.

* * * * *

Vežimėlių su vaikais rekordas Alytuje 2013
Pirmą kartą Alytuje, o galbūt ir visoje Lietuvoje, birželio 15-ąją, Alytaus miesto gimtadienio šventės metu, Vaiko ir mamos dienos centras „KUTIS“ sukvietė šeimas su vaikučiais vežimėliuose į spalvotą akciją. Pastaraisiais metais vis senstančioje ir tuštėjančioje Dzūkijos sostinėje šia akcija buvo siekiama parodyti dėmesį jaunoms šeimoms, suburti visus į Alytaus „miesto širdį“. Nors simbolinis rekordas pasiekė tik skaičių 22, tačiau neabejojama, kad ši akcija taps tradicine ir kitąmet šis skaičius bus keliskart didesnis.
Vaiko ir mamos dienos centro „KUTIS“ vadovė Rimantė Adomaitienė nuoširdžiausiai dėkoja alytiškių šeimoms, nepatingėjusioms atvykti į šią akciją, ir linki išlikti aktyviais Alytaus miesto gyventojais.