Švenčių programos

 
Pats svarbiausias, mieliausias ir brangiausias šeimos narys yra VAIKAS.              Mes siekiame Jūsų vaikučio šventę paversti išskirtine, kurioje spindėtų vaikų šypsenos ir klegėtų skardus juokas. Kviečiame linksmai švęsti gimtadienius ir kitas šventes (Darželio išleistuves, Šv.Kalėdas, Šv.Velykas, Pirmąjį skambutį, Šeimos dieną ir kt.) žaismingame mūsų laisvalaikio ir žaidimų kambaryje su kūrybingais bei linksmais personažais bei renginių organizatoriais. Galime atvykti ir į Jūsų pasirinktą vietą.
Išsirinkite JUMS labiausiai patinkančią šventės idėją, o mes jūsų svajonę paversime realybe. 

Siūlome įvairiausias švenčių temas:

Piešimas ant veidų! (įvairus amžius)                                Mūsų animatoriai maloniai papuoš nuostabiausių šventės dalyvių veidukus. Nuo kiškučio ar šuniuko, vaiduokliuko, pimpačkiuko iki žmogaus voro :)
Smagi šventė kartu su kloune Fani (nuo 1 m.)               Labas! Kuo tu vardu? Aš – Klounė Fani. Mėgsti juoktis? – Aš taip pat. Susitikime Jūsų šventėje ir padūkime. Kartu daug juoksimės, pokštausime, piešime ant veidukų, pūsime balionus ir kitaip linksmai leisime laiką.

 

Linksmoji Maša (nuo 1 metų)   

Pašėlusi Maša kartu su lokiu atvyks į šventę ir nustebins Tave bei Tavo draugus. Juk jai beprotiškai patinka žaisti ir krėsti poštus! 

Balionų ir muilo burbulų šou  arba                         Šventė Gigantiškų muilo burbulų apsuptyje (nuo 2 m.)

Ar žinojote, kad balionai ir muilo burbulai – tai vaikiškos svajonės, fantazijos ir puiki nuotaika. Tai šventė įvairaus amžiaus vaikams. Šventės dalyviai dalyvaus rungtyse, balionų mūšyje, lankstys balionų figūras ir šoks muilo burbulų apsuptyje.

Visiems be išimties patinka muilo burbulai, jų spalvų įvairovė, lengvumas ir linksmumas. O jei tie muilo burbulai  GIGANTIŠKI… Abejingų nelieka. Spalvotą ir didžiulį grožį kursime kartu.                                                                    

Lego šventė (nuo 3 metų)

Mėgsti konstruoti ir smagiai leisti laiką? Privalai draugus pakviesti į Lego šventę. Kalnai detalių, didžiausi bokštai ir netikėčiausi pokštai… Kur fantazija Tave nuneš, – nežinia!

 

Šventė su Make (nuo 2 metų)                                                                                 Labiausiai gąsdinantys dalykai virsta gražiais arba net smagiais ir juokingais. Tam reikia tik truputėlio fantazijos…Linksmoji Makė kviečia į fantazijos ir linksmybių pasaulį.

Šventė su Pepe (nuo 4 m.)      
                                   
Tai linksma šventė su padūkusia Pepe, įvairios linksmos užduotys, kūrybingi linkėjimai ir gimtadienio šėlsmas.

 

Kaubojė Taiklioji akis! (nuo 4 metų)                             Nori nutrūktgalviškai atšvęsti gimtadienį ar kitą svarbią šventę? Susipažinkime, aš kaubojė Taiklioji akis. Kartu rungsimės rungtyse, piešime, šoksime, išbandysime rankos taiklumą ir dar daugiau smagumynų.

Princesių puota su princese Ofelija (nuo 4 m.)         Nuostabioji Princesė Ofelija pavers Jūsų šventę karališka. Darysime karališkus atributus, šoksime, piešime, mokysimės karališkų manierų ir kitaip smagiai leisime laiką.                     
Karinės pratybos (nuo 5 metų)                                   Vienas, du, trys…Stot būrys! Karinės pratybos jau čia!!! Maskuosimės, sportuosime, susipažinsime su karine atributika. Atlaikys tik stipriausi!!!Kai oras nuostabus, programa vyksta kiemelyje.

 

Monstrų mokykla (nuo 6 m.)                                                   Nori patirti kažką naujo ir ypatingo? Dievini siaubo pilnas istorijas, burtus ir visa, kas baisu? Rinkis šią šventės programą, pasipuošk “monstriškai”, o šventės metu pasidarysime “monstrų” makiažą ir smaginsimės monstrų mokykloje.
Drąsūs, stiprūs, vikrūs! (nuo 6 metų)                          Aktyvi vaikų šventės programa įtrauks visus dalyvius į draugišką, azartišką ir linksmą kovą. Jūsų laukia azartiška kova šaudant į taikinius, vandens balionų mūšis, „Petankė“, „Tinklinis kitaip“ bei kitos užduotys.   Pasitikrinkime jėgas!  Programa tinkanti ir šventei lauke.

 

“Tarp mūsų mergaičių” / Pižamų vakarėlis (nuo 7 m.) Pasiruoškite gražiausią pižamą, šilčiausias kojines ir linksmiausias istorijas. Kviesime mokytis grožio paslapčių, vaišintis skania arbata, dalintis mergaitiškomis paslaptimis ir patarimais. O koks gi Pižamų vakarėlis be pagalvių mūšio ir burtų apie berniukus!
* * * * *
Dviejų valandų trukmės šventės kaina mūsų patalpose:
Be programos (iki 12 vaikų) - 35 Eur (I-V); 40,00 Eur (VI-VII)
Šventės programa/personažas – 25 Eur (45-60 min).
Papildomos šventės valandos – 10 Eur.
Už papildomą vaiką – 3,00 Eur.
Teminė šventės programa ar personažo iškvietimas Jūsų patalpose:
1 val. trukmės šventė – 40,00 Eur (iki 12 vaikų).
Laiką rezervuoti galite  telefonu 8 699 87870
Žaismingumo ir linksmumo šventei suteikia muilo burbulai.
Patarimai tėveliams
Vaikų šventės laikas. Vaikams, ypač mažiems (iki 4 metų) geriausias šventės laikas yra pirmoji dienos pusė. Tada jie būna linksmiausi ir energingiausi. Tačiau visi vaikai yra individualūs ir skirtingi, tad jums belieka nutarti kokia diena ir laikas pats tinkamiausias.
Šventės trukmė. Vaikams iki 2 metų užtenka 1.5 – 2 val. šventės. Vyresniems vaikams – 1,5-3 val., Gimtadienio programa -  40 – 60 min.